Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: V8.A - oktáva A (rok nástupu 2011)

Předseda: Mgr. Monika Krausová

Místopředseda: Mgr. Milada Kolankiewiczová

Třídní: Mgr. Viktor Zeman

Místnost: A206 - 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 27. 5. 2019 7:50

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 30. 5. 2019 16:10

Slavnostní ukončení: čtvrtek 30. 5. 2019 16:20

Slavnostní předání : úterý 4. 6. 2019 16:30 v aule gymnázia

 

pondělí 27. 5. 2019 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natálie Schaidtová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Natálie Zavoralová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Matyáš Němeček

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Anna-Marie Sudková

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Eliška Marie Tomanová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Marek Boháč

 

pr.- Ch

 

pr.- A2

Denní porada vyučujících: 11:55 Denní vyhlášení výsledků: 12:00

 

pondělí 27. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristýna Businská

 

pr.- ZSV

 

pr.- A2

Barbora Konopová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Tereza Kučerová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Martina Vokounová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Jakub Kodýtek

 

pr.- M

 

pr.- F

Jakub Černý

 

pr.- M

 

pr.- A2

Jakub Hercík

 

pr.- M

 

pr.- A2

Matouš Hrubý

 

pr.- M

 

pr.- Z

Jakub Truhlář

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Denní porada vyučujících: 17:40 Denní vyhlášení výsledků: 17:45

 

úterý 28. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Denis Němeček

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Anna-Marie Sudková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Jakub Svoboda

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Jakub Kodýtek

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Eliška Marie Tomanová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Martina Vokounová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:50 Denní vyhlášení výsledků: 11:55

 

úterý 28. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Jarošová

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Johana Joklová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Šimon Kobližek

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Veronika Rosenbergová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Kristýna Businská

 

sp.- ČS

Jakub Černý

 

sp.- ČS

Eliška Hálová

 

sp.- ČS

Jakub Hercík

 

sp.- ČS

Matouš Hrubý

 

sp.- ČS

Tadeáš Vlach

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:00 Denní vyhlášení výsledků: 17:05

 

středa 29. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Denis Němeček

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Natálie Schaidtová

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Jakub Svoboda

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Oskar Štejfa

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Jana Němcová

 

pr.- Bi

 

pr.- N1

Markéta Homolová

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Jan Prokopenko

 

pr.- ZSV

 

pr.- A1

Matyáš Němeček

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Natálie Zavoralová

 

pr.- ZSV

 

pr.- N2

Denní porada vyučujících: 12:10 Denní vyhlášení výsledků: 12:15

 

středa 29. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eliška Hálová

 

pr.- IKT

 

pr.- M

Jan Vicher

 

pr.- IKT

 

pr.- N2

Jan Melioris

 

pr.- IKT

 

pr.- A1

Johana Joklová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Barbora Konopová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Tadeáš Vlach

 

pr.- A2

 

pr.- D

Veronika Jarošová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Pavlína Jirátová

 

pr.- D

 

pr.- A1

Denní porada vyučujících: 17:40 Denní vyhlášení výsledků: 17:45

 

čtvrtek 30. 5. 2019 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Boháč

 

sp.- ČS

Jan Melioris

 

sp.- ČS

Jan Prokopenko

 

sp.- ČS

Markéta Homolová

 

sp.- N1S

 

sp.- ČS

Tereza Kučerová

 

sp.- N2S

 

sp.- ČS

Veronika Rosenbergová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:35 Denní vyhlášení výsledků: 11:40

 

čtvrtek 30. 5. 2019 odpoledne

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavlína Jirátová

 

sp.- ČS

Jana Němcová

 

sp.- ČS

Jan Vicher

 

sp.- ČS

Šimon Kobližek

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Oskar Štejfa

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Jakub Truhlář

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 15:50 Denní vyhlášení výsledků: 15:55

Zpracováno v systému Bakaláři