Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.E (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr. Marcela Vlačihová

Místopředseda: Mgr. Martina Hudcová

Třídní: Mgr. Hana Jará

Místnost: A205 - V7.A

Slavnostní zahájení: pondělí 27. 5. 2019 7:40

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 30. 5. 2019 11:50

Slavnostní ukončení: čtvrtek 30. 5. 2019 12:00

Slavnostní předání : úterý 4. 6. 2019 16:30 v aule gymnázia

 

pondělí 27. 5. 2019 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barbora Marcínová

 

pr.- ZSV

 

pr.- R

Anna Beranová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Jakub Jan Šrejber

 

pr.- Bi

 

pr.- M

 

pr.- A1

Gunay Amirova

 

pr.- Bi

 

pr.- R

Štěpánka Šauerová

 

pr.- Bi

 

pr.- R

Marek Pokrupa

 

pr.- M

 

pr.- A1

 

pr.- Z

Lucie Rennerová

 

pr.- R

 

pr.- Z

Denní porada vyučujících: 12:10 Denní vyhlášení výsledků: 12:15

 

pondělí 27. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikol Bártlová

 

pr.- Bi

 

pr.- D

Sára Fišerová

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Martin Vojáček

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Josef Hampl

 

pr.- Bi

 

pr.- N1

Jakub Mastík

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Natálie Pavelková

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Janka Šefranková

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Michaela Šípková

 

sp.- ČS

 

sp.- N1S

Kateřina Šimáňová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 18:20 Denní vyhlášení výsledků: 18:25

 

úterý 28. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vojtěch Wimmer

 

pr.- Ch

 

pr.- F

Eliška Hrabáková

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Jan Strnad

 

pr.- Z

 

pr.- D

Jitka Strnadová

 

pr.- Z

 

pr.- Bi

Jakub Mastík

 

pr.- Z

 

pr.- Bi

Gunay Amirova

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Anna Beranová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Sára Fišerová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Denní porada vyučujících: 12:05 Denní vyhlášení výsledků: 12:10

 

úterý 28. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Janka Šefranková

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Jakub Krčmařík

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Michaela Šípková

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Hana Špůrová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Nikol Bártlová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Josef Hampl

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Denní porada vyučujících: 16:35 Denní vyhlášení výsledků: 16:40

 

středa 29. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Rennerová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Štěpánka Šauerová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Eliška Hrabáková

 

sp.- ČS

Marek Pokrupa

 

sp.- ČS

Jakub Krčmařík

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Jan Strnad

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Jitka Strnadová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:50 Denní vyhlášení výsledků: 11:55

 

středa 29. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Bejčková

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Kateřina Hrotková

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Natálie Pavelková

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Kateřina Šimáňová

 

pr.- ZSV

 

pr.- A1

Martin Vojáček

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Vojtěch Wimmer

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Denní porada vyučujících: 16:20 Denní vyhlášení výsledků: 16:25

 

čtvrtek 30. 5. 2019

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Hrotková

 

sp.- RS

 

sp.- ČS

Kateřina Bejčková

 

sp.- ČS

Jakub Jan Šrejber

 

sp.- ČS

Barbora Marcínová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Hana Špůrová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:30 Denní vyhlášení výsledků: 11:35

Zpracováno v systému Bakaláři