Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.D (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr.et MgA Iva Šimková

Místopředseda: Mgr. Šárka Hujová

Třídní: Mgr. Pavla Matesová

Místnost: A207 - 1.C

Slavnostní zahájení: pondělí 27. 5. 2019 7:30

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 30. 5. 2019 17:50

Slavnostní ukončení: čtvrtek 30. 5. 2019 18:00

Slavnostní předání : úterý 4. 6. 2019 16:30 v aule gymnázia

 

pondělí 27. 5. 2019 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michaela Bártová

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Jáchym Bechyně

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Markéta Hájková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Tereza Kinovičová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Marie Lošťáková

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Adriana Tichovská

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:00 Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

pondělí 27. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Červinka

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Lucie Toušová

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Lea Centnerová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Emílie Poživilová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Robin Braun

 

pr.- ZSV

 

pr.- Fr

Adéla Vonešová

 

pr.- Bi

 

pr.- Fr

Markéta Poživilová

 

pr.- Bi

 

pr.- N1

Veronika Černá

 

pr.- Fr

 

pr.- D

Denní porada vyučujících: 17:15 Denní vyhlášení výsledků: 17:20

 

úterý 28. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Housová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Aleš Novák

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Hana Didíková

 

pr.- Bi

 

pr.- M

Lucie Hiekeová

 

pr.- ZSV

 

pr.- M

Adéla Dolinská

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Terezie Kmentová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Jakub Bár

 

pr.- Z

 

pr.- M

Pavlína Jůzová

 

pr.- M

 

pr.- D

Denní porada vyučujících: 11:50 Denní vyhlášení výsledků: 11:55

 

úterý 28. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrea Moravcová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Štěpán Nezbeda

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Jan Růžička

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

André Mašek

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Michal Povr

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Jakub Strnad

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:05 Denní vyhlášení výsledků: 17:10

 

středa 29. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marie Lošťáková

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

Michaela Bártová

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Jáchym Bechyně

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Markéta Hájková

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Robin Braun

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Lea Centnerová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Veronika Černá

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

André Mašek

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Denní porada vyučujících: 12:10 Denní vyhlášení výsledků: 12:15

 

středa 29. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hana Didíková

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Adéla Dolinská

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Veronika Housová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Adriana Tichovská

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Tereza Kinovičová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Jan Růžička

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Denní porada vyučujících: 17:00 Denní vyhlášení výsledků: 17:05

 

čtvrtek 30. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrea Moravcová

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Štěpán Nezbeda

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Michal Povr

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Jakub Strnad

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Petr Červinka

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Pavlína Jůzová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Emílie Poživilová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:35 Denní vyhlášení výsledků: 11:40

 

čtvrtek 30. 5. 2019 odpoledne

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Bár

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Lucie Hiekeová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Lucie Toušová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Adéla Vonešová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Terezie Kmentová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Aleš Novák

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Markéta Poživilová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:30 Denní vyhlášení výsledků: 17:35

Zpracováno v systému Bakaláři