Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.C (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr. Jan Balon

Místopředseda: Mgr. Lucie Granátová

Třídní: Mgr. Anna Skalská

Místnost: A207 - 1.C

Slavnostní zahájení: pondělí 20. 5. 2019 7:50

Závěrečná porada vyučujících: středa 22. 5. 2019 18:40

Slavnostní ukončení: středa 22. 5. 2019 18:50

Slavnostní předání : středa 29. 5. 2019 18:00 v aule gymnázia

 

pondělí 20. 5. 2019 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nela Klimešová

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Michael Molnár

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Gabriela Eliška Rychtecká

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Sarah Veselovská

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Lucie Vondráčková

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Klára Vondrová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Thao Linh Vuongová

 

pr.- A1

 

pr.- N1

Kateřina Pakandlová

 

pr.- N1

 

pr.- Bi

Denní porada vyučujících: 12:20 Denní vyhlášení výsledků: 12:25

 

pondělí 20. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukáš Král

 

pr.- A2

 

pr.- Z

Josef Pokorný

 

pr.- A2

 

pr.- Z

Michal Hruška

 

pr.- A1

 

pr.- Z

Eliška Baranová

 

sp.- ČS

Vít Gabriel

 

sp.- ČS

Kateřina Žahourová

 

sp.- ČS

Michaela Ottová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Aneta Těšinová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Martin Wagner

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 18:00 Denní vyhlášení výsledků: 18:05

 

úterý 21. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarah Veselovská

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Lucie Vondráčková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Klára Vondrová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Matyáš Bendel

 

pr.- Z

 

pr.- D

Martin Wagner

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Štěpánka Karasová

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Karolína Kýčková

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Klára Lisáková

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Denní porada vyučujících: 12:10 Denní vyhlášení výsledků: 12:15

 

úterý 21. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikuláš Krbec

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

Ema Moravcová

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

Michaela Ottová

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

Michal Hruška

 

sp.- ČS

Lukáš Král

 

sp.- ČS

Michael Molnár

 

sp.- ČS

Eliška Bobková

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Zuzana Hájková

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Jana Saidlová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Kateřina Žahourová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Josef Pokorný

 

sp.- ČS

Thao Linh Vuongová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 18:25 Denní vyhlášení výsledků: 18:30

 

středa 22. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eliška Bobková

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Zuzana Hájková

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Mikuláš Krbec

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Matyáš Bendel

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Nela Klimešová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Eliška Baranová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Aneta Těšinová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Vít Gabriel

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Denní porada vyučujících: 12:30 Denní vyhlášení výsledků: 12:35

 

středa 22. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štěpánka Karasová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Karolína Kýčková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Kateřina Pakandlová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Gabriela Eliška Rychtecká

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Jana Saidlová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Klára Lisáková

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Ema Moravcová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Denní porada vyučujících: 18:20 Denní vyhlášení výsledků: 18:25

Zpracováno v systému Bakaláři