Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.B (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr. Markéta Bednářová

Místopředseda: Mgr. Adéla Petrová

Třídní: Mgr. Jitka Černá

Místnost: A205 - V7.A

Slavnostní zahájení: pondělí 20. 5. 2019 7:40

Závěrečná porada vyučujících: středa 22. 5. 2019 16:30

Slavnostní ukončení: středa 22. 5. 2019 16:40

Slavnostní předání : středa 29. 5. 2019 18:00 v aule gymnázia

 

pondělí 20. 5. 2019 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vojtěch Andrýsek

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Lukáš Braunstein

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Viet Cuong Vuong

 

pr.- Z

 

pr.- A1

Daniel Drábek

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Oleg Pantelemonenko

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Matěj Vlk

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Petra Pavlů

 

sp.- ČS

Filip Schüller

 

sp.- ČS

Magda Sirýová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:35 Denní vyhlášení výsledků: 12:40

 

pondělí 20. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natálie Heřmánková

 

sp.- ČS

Karolína Kadlečková

 

sp.- ČS

Leontýna Soperová

 

sp.- ČS

Kristýna Lokvencová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Antonín Puchýř

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Valerie Sochorová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Barbora Nekolová

 

pr.- Bi

 

pr.- N1

Eliška Nekolová

 

pr.- Bi

 

pr.- N1

Anna Šebíková

 

pr.- Bi

 

pr.- N1

Denní porada vyučujících: 18:25 Denní vyhlášení výsledků: 18:30

 

úterý 21. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tereza Benedová

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

Anita Landová

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

Valerie Sochorová

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

Daniel Drábek

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Filip Schüller

 

pr.- Ch

 

pr.- Z

Kristýna Lokvencová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Magda Sirýová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Lukáš Weigel

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Antonín Puchýř

 

pr.- Z

 

pr.- D

Denní porada vyučujících: 12:15 Denní vyhlášení výsledků: 12:20

 

úterý 21. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Müller

 

sp.- ČS

Ondřej Pelc

 

sp.- ČS

Viet Cuong Vuong

 

sp.- ČS

Vojtěch Andrýsek

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Lukáš Braunstein

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Eliška Morávková

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Štěpán Tichý

 

pr.- M

 

pr.- F

Petra Pavlů

 

pr.- M

 

pr.- A2

Matěj Vlk

 

pr.- M

 

pr.- N1

Oleg Pantelemonenko

 

pr.- Z

 

pr.- N1

Denní porada vyučujících: 18:30 Denní vyhlášení výsledků: 18:35

 

středa 22. 5. 2019 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natálie Heřmánková

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Tomáš Müller

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Ondřej Pelc

 

pr.- Bi

 

pr.- A2

Leontýna Soperová

 

pr.- Bi

 

pr.- M

Eliška Morávková

 

pr.- ZSV

 

pr.- M

Karolína Kadlečková

 

pr.- ZSV

 

pr.- A2

Anna Šebíková

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:55 Denní vyhlášení výsledků: 12:00

 

středa 22. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anita Landová

 

sp.- ČS

Štěpán Tichý

 

sp.- ČS

Lukáš Weigel

 

sp.- ČS

Tereza Benedová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Barbora Nekolová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Eliška Nekolová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 16:10 Denní vyhlášení výsledků: 16:15

Zpracováno v systému Bakaláři