Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.A (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr. Oldřich Kadlec

Místopředseda: Mgr. Eva Dvořáková

Třídní: Mgr. Marcela Řízková

Místnost: A206 - 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 20. 5. 2019 7:30

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 23. 5. 2019 16:45

Slavnostní ukončení: čtvrtek 23. 5. 2019 16:55

Slavnostní předání : středa 29. 5. 2019 18:00 v aule gymnázia

 

pondělí 20. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristýna Novotná

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Aneta Ryvolová

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Michal Trejdl

 

pr.- M

 

pr.- F

Štěpánka Dostálková

 

pr.- M

 

pr.- F

Matěj Kříž

 

pr.- M

 

pr.- ZSV

Jan Jarý

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Nela Jasanová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Veronika Vnučková

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Denní porada vyučujících: 12:25 Denní vyhlášení výsledků: 12:30

 

pondělí 20. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deborah Domecká

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Tomáš Hnyk

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Martin Hromádka

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Jan Budín

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Tadeáš Konschill

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Marek Švingr

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Denní porada vyučujících: 16:40 Denní vyhlášení výsledků: 16:45

 

úterý 21. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nela Jasanová

 

pr.- Bi

 

pr.- N2

Martin Bolina

 

pr.- ZSV

 

pr.- N2

Pavlína Dudová

 

pr.- ZSV

 

pr.- N2

Dmytro Batryn

 

pr.- ZSV

 

pr.- A1

Klára Šímová

 

pr.- ZSV

 

pr.- A1

Jan Budín

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Jan Hálek

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Kristián Kalvoda

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:05 Denní vyhlášení výsledků: 12:10

 

úterý 21. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcela Martincová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Lenka Matušová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Michal Moc

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Natalie Daberkowová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Deborah Domecká

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Tomáš Hnyk

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:20 Denní vyhlášení výsledků: 17:25

 

středa 22. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Hálek

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Marie Namyslová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Tereza Opavová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Matyáš Petr

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Martin Hromádka

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Martin Bolina

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Pavlína Dudová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Denní porada vyučujících: 11:40 Denní vyhlášení výsledků: 11:45

 

středa 22. 5. 2019 odpoledne

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristián Kalvoda

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Michal Moc

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Veronika Vnučková

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Kateřina Stará

 

pr.- Bi

 

pr.- N1

Jan Jarý

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Lenka Matušová

 

pr.- N1

 

pr.- Z

Natalie Daberkowová

 

pr.- N1

 

pr.- ZSV

Marcela Martincová

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Štěpánka Dostálková

 

sp.- ČS

Klára Šímová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:30 Denní vyhlášení výsledků: 17:35

 

čtvrtek 23. 5. 2019 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marie Namyslová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Kristýna Novotná

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Tereza Opavová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Tadeáš Konschill

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Matěj Kříž

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Aneta Ryvolová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:50 Denní vyhlášení výsledků: 11:55

 

čtvrtek 23. 5. 2019 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matyáš Petr

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Kateřina Stará

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Michal Trejdl

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Marek Švingr

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Dmytro Batryn

 

sp.- RS

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 16:25 Denní vyhlášení výsledků: 16:30

Zpracováno v systému Bakaláři