Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: V8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Předseda: Mgr. Ilona Kuboňová

Místopředseda: Mgr. Helena Vitverová

Třídní: Mgr. Regina Gerberová

Místnost: A206 - V8.A

Slavnostní zahájení: pondělí 28. 5. 2018 7:35

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 31. 5. 2018 12:25

Slavnostní ukončení: čtvrtek 31. 5. 2018 12:35

Slavnostní předání : středa 6. 6. 2018 17:00 v aule gymnázia

 

Složení komisí pro předměty - zkoušející / přísedící /

sp. ČS

Český jazyk a literatura - Mgr. Regina Gerberová / Mgr. Anna Skalská /

sp. A1S

Anglický jazyk - Mgr. Ondřej Kment / Bc. Lucie Rosenbergová /

sp. A2S

Anglický jazyk - Mgr. Lucie Rejzková / Bc. Jan Moucha /

pr. A1

Anglický jazyk - Mgr. Ondřej Kment / Bc. Lucie Rosenbergová /

pr. A2

Anglický jazyk - Mgr. Lucie Rejzková / Bc. Jan Moucha /

pr. N1

Německý jazyk - Mgr. Šárka Hujová / Mgr. Jitka Novodomská /

pr. Fr

Francouzský jazyk - Mgr. Lucie Granátová / Mgr. Radka Brejchová /

pr. ZSV

Základy společenských věd - Mgr. Anna Skalská / Mgr. Lucie Granátová /

pr. D

Dějepis - Mgr. Regina Gerberová / Mgr. Jan Svitálský /

pr. Z

Zeměpis - Mgr. Radek Havlík / Mgr. Luboš Jeřábek /

pr. M

Matematika - Mgr. Květuše Řádková / Mgr. Pavla Hofmanová /

pr. F

Fyzika - Mgr. Dagmar Müllerová / RNDr. Jiří Králík, Ph.D. /

pr. Ch

Chemie - Mgr. Gabriela Votavová / Mgr. Bohuslav Horák /

pr. Bi

Biologie - RNDr. Miromila Sobotová / Mgr. Pavla Matesová /

 

 

 

pondělí 28. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tereza Barthová

pr.- Fr

 

pr.- M

Kyra Elizabeth Smithová

 

pr.- A2

 

pr.- M

Magdaléna Adámková

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Sára Brožová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Renata Fričová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Tomáš Hála

 

sp.- ČS

Marie Kuřilová

 

sp.- ČS

Ivana Malá

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:00 Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

pondělí 28. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Markéta Mrňáková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Kamila Straková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

David Tichý

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Barbora Schramlová

 

pr.- M

 

pr.- Bi

Jan Faltín

 

pr.- M

 

pr.- F

Vladimír Horáček

 

pr.- M

 

pr.- A1

Eliška Klabíková

 

pr.- Bi

 

pr.- F

Matěj Ščerba

 

pr.- A1

 

pr.- F

Denní porada vyučujících: 18:00 Denní vyhlášení výsledků: 18:05

 

úterý 29. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ondřej Wolf

 

pr.- A2

 

pr.- Z

Martin Beck

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Jan Bosák

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Ondřej Kmoch

 

pr.- ZSV

Jan Kuřil

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Vilém Maruš

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Jan Renner

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Ondřej Johanovský

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:00 Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

úterý 29. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivana Malá

 

pr.- A1

 

pr.- Ch

Viktor Licek

 

pr.- A1

 

pr.- ZSV

Barbora Koudelková

 

pr.- A1

 

pr.- N1

Jan Kačírek

 

pr.- Z

 

pr.- A1

Lukáš Netolický

 

pr.- Z

 

pr.- A1

Jan Zarcký

 

pr.- Z

 

pr.- A1

Magdaléna Adámková

 

pr.- ZSV

 

pr.- N1

Karolína Güttnerová

 

pr.- ZSV

 

pr.- N1

David Tichý

 

pr.- N1

 

pr.- Ch

Denní porada vyučujících: 17:50 Denní vyhlášení výsledků: 17:55

 

středa 30. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renata Fričová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Markéta Mrňáková

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Jan Renner

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Marie Kuřilová

 

pr.- D

 

pr.- Ch

Tereza Barthová

 

sp.- ČS

Jan Faltín

 

sp.- ČS

Vladimír Horáček

 

sp.- ČS

Barbora Schramlová

 

sp.- ČS

Kyra Elizabeth Smithová

 

sp.- ČS

Matěj Ščerba

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:10 Denní vyhlášení výsledků: 12:15

 

středa 30. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin Beck

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Jan Bosák

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Karolína Güttnerová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Jan Kačírek

 

sp.- ČS

Viktor Licek

 

sp.- ČS

Lukáš Netolický

 

sp.- ČS

Jan Zarcký

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 16:50 Denní vyhlášení výsledků: 16:55

 

čtvrtek 31. 5. 2018

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sára Brožová

pr.- D

 

pr.- ZSV

Kamila Straková

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Jan Kuřil

 

pr.- D

 

pr.- Z

Vilém Maruš

 

pr.- D

 

pr.- Z

Tomáš Hála

 

pr.- Z

 

pr.- A2

Ondřej Johanovský

 

pr.- Z

 

pr.- A2

Eliška Klabíková

 

sp.- ČS

Barbora Koudelková

 

sp.- ČS

Ondřej Wolf

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:05 Denní vyhlášení výsledků: 12:10

uloženo 14. 5. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři