Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.D (rok nástupu 2014)

Předseda: Mgr. Olga Kouřimská

Místopředseda: Ing. Vladimíra Suchá

Třídní: Mgr. Květuše Řádková

Místnost: A205 - V6.A

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:35

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 24. 5. 2018 16:10

Slavnostní ukončení: čtvrtek 24. 5. 2018 16:20

Slavnostní předání : středa 30. 5. 2018 18:00 v aule gymnázia

 

Složení komisí pro předměty - zkoušející / přísedící /

sp. ČS

Český jazyk a literatura - Mgr. Marek Mach / Mgr. Radka Brejchová /

sp. A1S

Anglický jazyk - Mgr. Kamila Hajdlová / Mgr. Michaela Hanykýřová /

sp. A2S

Anglický jazyk - Bc. Lucie Rosenbergová / Mgr. Lucie Rejzková /

sp. RS

Ruský jazyk - Mgr. Eva Dvořáková / Mgr. Zdeňka Neubauerová /

pr. A1

Anglický jazyk - Mgr. Kamila Hajdlová / Mgr. Michaela Hanykýřová /

pr. R

Ruský jazyk - Mgr. Eva Dvořáková / Mgr. Zdeňka Neubauerová /

pr. ZSV

Základy společenských věd - Mgr. Lucie Granátová / Mgr. Bohdan Novotný /

pr. D

Dějepis - Mgr. Viktor Zeman / Mgr. Jitka Černá /

pr. Z

Zeměpis - Mgr. Pavel Šebek / Mgr. Luboš Jeřábek /

pr. M

Matematika - Mgr. Květuše Řádková / PaedDr. Josef Dlask /

pr. Ch

Chemie - Mgr. Naděžda Dytrtová / Mgr. Bohuslav Horák /

pr. Bi

Biologie - Mgr. Helena Vitverová / Mgr. Miroslava Zimová /

 

 

 

pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Josef Balcar

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Tuan Anh Bui

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Kateřina Doležalová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Eliška Kladivová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Kateřina Kepičová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Petr Říha

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:05 Denní vyhlášení výsledků: 12:10

 

pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olga Ipserová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Romana Klupsová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Barbora Králová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Vendula Bérová

 

pr.- R

 

pr.- Bi

Karolína Slavíčková

 

pr.- R

 

pr.- Bi

Markéta Sluková

 

pr.- R

 

pr.- Bi

Václav Poživil

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Ondřej Zýka

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Denní porada vyučujících: 17:25 Denní vyhlášení výsledků: 17:30

 

úterý 22. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ondřej Šašek

 

pr.- Z

 

pr.- Bi

Vojtěch Hanuš

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Petr Magasanik

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Jindřiška Moravcová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Olga Náprstková

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Daniela Petešová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Helena Langová

 

pr.- Bi

 

pr.- ZSV

David Svatoš

 

sp.- ČS

Petr Žiga

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:00 Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

úterý 22. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Lipčák

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Petr Bleha

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Vendula Bérová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Romana Klupsová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Kateřina Nepustilová

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Jiří Plzák

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Ahmed Sanni

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Denní porada vyučujících: 17:20 Denní vyhlášení výsledků: 17:25

 

středa 23. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Josef Balcar

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Tuan Anh Bui

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Kateřina Doležalová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Kateřina Kepičová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Karolína Slavíčková

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Markéta Sluková

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Ondřej Zýka

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:50 Denní vyhlášení výsledků: 11:55

 

středa 23. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Nepustilová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Ahmed Sanni

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Ondřej Šašek

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

David Svatoš

 

pr.- M

 

pr.- Z

Petr Žiga

 

pr.- M

 

pr.- A1

Barbora Králová

 

sp.- ČS

Petr Lipčák

 

sp.- ČS

Jindřiška Moravcová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:15 Denní vyhlášení výsledků: 17:20

 

čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vojtěch Hanuš

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Petr Bleha

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Eliška Kladivová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Petr Říha

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Helena Langová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Petr Magasanik

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Václav Poživil

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:50 Denní vyhlášení výsledků: 11:55

 

čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olga Náprstková

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Daniela Petešová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Jiří Plzák

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Olga Ipserová

 

sp.- ČS

 

sp.- RS

Denní porada vyučujících: 15:50 Denní vyhlášení výsledků: 15:55

Zpracováno v systému Bakaláři