Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.C (rok nástupu 2014)

Předseda: Mgr. Hana Jirglová

Místopředseda: Mgr. Eva Dvořáková

Třídní: Mgr. Jitka Novodomská

Místnost: A207 - 4.A

Slavnostní zahájení: úterý 22. 5. 2018 7:40

Závěrečná porada vyučujících: středa 23. 5. 2018 16:10

Slavnostní ukončení: středa 23. 5. 2018 16:20

Slavnostní předání : středa 30. 5. 2018 18:00 v aule gymnázia

 

Složení komisí pro předměty - zkoušející / přísedící /

sp. ČS

Český jazyk a literatura - Mgr. Milada Kolankiewiczová / Mgr. Regina Gerberová /

sp. A1S

Anglický jazyk - PhDr. Jiří Magasanik / Mgr. Petr Dvořák /

pr. A1

Anglický jazyk - PhDr. Jiří Magasanik / Mgr. Petr Dvořák /

pr. N1

Německý jazyk - Mgr. Jitka Novodomská / Mgr. Eva Dvořáková /

pr. ZSV

Základy společenských věd - Mgr. Anna Skalská / Mgr. Kateřina Chalašová /

pr. D

Dějepis - Mgr. Jitka Černá / Mgr. Regina Gerberová /

pr. Z

Zeměpis - Mgr. Radek Havlík / Mgr. Pavla Matesová /

pr. Ch

Chemie - Mgr. Gabriela Votavová / Mgr. Roman Tolde /

pr. Bi

Biologie - RNDr. Miromila Sobotová / Mgr. Roman Tolde /

 

 

 

úterý 22. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabina Adamcová

 

pr.- Z

 

pr.- N1

Eliška Hozáková

 

pr.- Z

 

pr.- A1

Radka Grajcarová

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Andrea Jelínková

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Eliška Láchová

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Rozálie Elmanová

 

pr.- D

 

pr.- ZSV

Simona Prágrová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Bára Heřmánková

 

pr.- ZSV

 

pr.- A1

Denní porada vyučujících: 12:15 Denní vyhlášení výsledků: 12:20

 

úterý 22. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tereza Blažková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Anna Netíková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Štěpánka Puchernová

 

pr.- A1

 

pr.- ZSV

Noemi Kejkličková

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Eliška Strnadová

 

sp.- ČS

Petra Šnoblová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:00 Denní vyhlášení výsledků: 17:05

 

středa 23. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noemi Kejkličková

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Anna Netíková

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Eliška Strnadová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Petra Šnoblová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Bára Heřmánková

 

sp.- ČS

Eliška Hozáková

 

sp.- ČS

Tereza Blažková

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Simona Prágrová

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Denní porada vyučujících: 11:50 Denní vyhlášení výsledků: 11:55

 

středa 23. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabina Adamcová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Rozálie Elmanová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Radka Grajcarová

 

sp.- ČS

Andrea Jelínková

 

sp.- ČS

Eliška Láchová

 

sp.- ČS

Štěpánka Puchernová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 15:50 Denní vyhlášení výsledků: 15:55

uloženo 14. 5. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři