Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.B (rok nástupu 2014)

Předseda: Mgr. Miloš Kejzlar

Místopředseda: Mgr. Eva Dvořáková

Třídní: Mgr. Dagmar Müllerová

Místnost: A205 - V6.A

Slavnostní zahájení: pondělí 28. 5. 2018 7:45

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 31. 5. 2018 17:15

Slavnostní ukončení: čtvrtek 31. 5. 2018 17:25

Slavnostní předání : středa 6. 6. 2018 17:00 v aule gymnázia

 

Složení komisí pro předměty - zkoušející / přísedící /

sp. ČS

Český jazyk a literatura - Mgr. Marcela Řízková / Mgr. Kateřina Chalašová /

sp. A1S

Anglický jazyk - Mgr. Michaela Hanykýřová / Mgr. Kamila Hajdlová /

sp. A2S

Anglický jazyk - Mgr. Michaela Hanykýřová / Mgr. Kamila Hajdlová /

sp. N1S

Německý jazyk - Mgr. Eva Dvořáková / Mgr. Viktor Zeman /

pr. A1

Anglický jazyk - Mgr. Michaela Hanykýřová / Mgr. Kamila Hajdlová /

pr. A2

Anglický jazyk - Mgr. Michaela Hanykýřová / Mgr. Kamila Hajdlová /

pr. N1

Německý jazyk - Mgr. Eva Dvořáková / Mgr. Viktor Zeman /

pr. N2

Německý jazyk - Mgr. Eva Dvořáková / Mgr. Viktor Zeman /

pr. ZSV

Základy společenských věd - Mgr. Marek Mach / Mgr. Monika Lexová /

pr. D

Dějepis - Mgr. Viktor Zeman / Mgr. Jan Svitálský /

pr. Z

Zeměpis - Mgr. Pavel Šebek / RNDr. Miromila Sobotová /

pr. M

Matematika - Mgr. Dagmar Müllerová / PaedDr. Josef Dlask /

pr. Ch

Chemie - Mgr. Naděžda Dytrtová / Mgr. Roman Tolde /

pr. Bi

Biologie - Mgr. Adéla Petrová / Mgr. Miroslava Zimová /

 

 

 

pondělí 28. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolína Jirešová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Eliška Lukačiková

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Adéla Zdešková

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Natálie Nebáznivá

 

pr.- N1

 

pr.- ZSV

Denisa Žemličková

 

pr.- N2

 

pr.- ZSV

Michal Drábek

 

sp.- ČS

Matyáš Krahulík

 

sp.- ČS

Patrik Šredl

 

sp.- ČS

Jiří Štolba

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:00 Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

pondělí 28. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Junek

 

sp.- ČS

 

sp.- N1S

Ondřej-Pavel Krýsl

 

sp.- ČS

 

sp.- N1S

Zdeněk Krejča

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Markéta Marečková

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

David Štěpánek

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 16:35 Denní vyhlášení výsledků: 16:40

 

úterý 29. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šárka Nováková

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Patrik Pieňkos

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Ondřej Pokorný

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Minh Hien Phamová

 

pr.- Z

 

pr.- A2

Jana Rutarová

 

pr.- Z

 

pr.- N2

Matěj Růžička

 

pr.- Z

 

pr.- N1

Barbora Vlachová

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Nicola Dobiášová

 

pr.- Bi

 

pr.- N2

Denní porada vyučujících: 12:20 Denní vyhlášení výsledků: 12:25

 

úterý 29. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Motlík

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Jakub Sommer

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Barbora Potměšilová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Kateřina Rodová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Michaela Řasová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Štěpán Štefl

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Irena Vlčková

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 18:00 Denní vyhlášení výsledků: 18:05

 

středa 30. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Drábek

 

pr.- M

 

pr.- A2

Matyáš Krahulík

 

pr.- M

 

pr.- A2

Michal Junek

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Irena Vlčková

 

pr.- Bi

 

pr.- A1

Zdeněk Krejča

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

Ondřej Pokorný

 

pr.- Bi

 

pr.- Z

David Štěpánek

 

pr.- Z

 

pr.- Bi

Štěpán Štefl

 

pr.- Z

 

pr.- D

Denní porada vyučujících: 11:55 Denní vyhlášení výsledků: 12:00

 

středa 30. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Motlík

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Patrik Pieňkos

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Michaela Řasová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Z

Nicola Dobiášová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Karolína Jirešová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Markéta Marečková

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Jakub Sommer

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Minh Hien Phamová

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:25 Denní vyhlášení výsledků: 17:30

 

čtvrtek 31. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šárka Nováková

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Barbora Potměšilová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Kateřina Rodová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Patrik Šredl

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Eliška Lukačiková

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Natálie Nebáznivá

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Matěj Růžička

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:00 Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

čtvrtek 31. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ondřej-Pavel Krýsl

 

pr.- A1

 

pr.- Z

Jiří Štolba

 

pr.- A2

 

pr.- Z

Jana Rutarová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Adéla Zdešková

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Denisa Žemličková

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Barbora Vlachová

 

sp.- ČS

 

sp.- A1S

Denní porada vyučujících: 16:55 Denní vyhlášení výsledků: 17:00

uloženo 14. 5. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři