Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22

 

 

 

Třída: 4.A (rok nástupu 2014)

Předseda: Mgr. Regina Marková

Místopředseda: Mgr. Monika Lexová

Třídní: Mgr. Adéla Petrová

Místnost: A206 - V8.A

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Závěrečná porada vyučujících: čtvrtek 24. 5. 2018 17:40

Slavnostní ukončení: čtvrtek 24. 5. 2018 17:50

Slavnostní předání : středa 30. 5. 2018 18:00 v aule gymnázia

 

Složení komisí pro předměty - zkoušející / přísedící /

sp. ČS

Český jazyk a literatura - Mgr. Jan Svitálský / Mgr. Jana Ivanová /

sp. A1S

Anglický jazyk - Mgr. Ondřej Kment / Bc. Jan Moucha /

sp. A2S

Anglický jazyk - Bc. Lucie Rosenbergová / Mgr. Lucie Rejzková /

sp. N2S

Německý jazyk - Mgr. Jitka Novodomská / Mgr. Viktor Zeman /

pr. A1

Anglický jazyk - Mgr. Ondřej Kment / Bc. Jan Moucha /

pr. N1

Německý jazyk - Mgr. Milada Kolankiewiczová / Mgr. Viktor Zeman /

pr. N2

Německý jazyk - Mgr. Jitka Novodomská / Mgr. Viktor Zeman /

pr. ZSV

Základy společenských věd - Mgr. Marek Mach / Mgr. Kateřina Chalašová /

pr. D

Dějepis - Mgr. Jan Svitálský / Mgr. Viktor Zeman /

pr. Z

Zeměpis - Mgr. Pavla Matesová / Mgr. Radek Havlík /

pr. M

Matematika - Mgr. Lenka Brůhová / Mgr. Květuše Klierová /

pr. Ch

Chemie - Mgr. Naděžda Dytrtová / Mgr. Bohuslav Horák /

pr. Bi

Biologie - Mgr. Adéla Petrová / RNDr. Miromila Sobotová /

 

 

 

pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuan Tu Bui

 

pr.- M

 

pr.- A1

Robert Syrový

 

pr.- M

 

pr.- A1

Kateřina Hejnová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Kryštof Korejs

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Viet Nga Tranová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Valerij Lunhul

 

sp.- ČS

 

sp.- N2S

Tomáš Subota

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 12:15 Denní vyhlášení výsledků: 12:20

 

pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivo Harák

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Lada Řezáčová

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Nicole Strohbauchová

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Helena Svobodová

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Matyáš Benedikt

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Vladimíra Kodajová

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Vojtěch Moltaš

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Martin Novotný

 

pr.- Z

 

pr.- ZSV

Denní porada vyučujících: 17:45 Denní vyhlášení výsledků: 17:50

 

úterý 22. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Riedel

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Barbora Dubská

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Anna Havlujová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Dana Junová

 

sp.- A2S

 

sp.- ČS

Jakub Možný

 

pr.- Z

 

pr.- N1

Nicol Stará

 

pr.- Z

 

pr.- Bi

Vendula Kejřová

 

pr.- N1

 

pr.- Bi

Denní porada vyučujících: 12:05 Denní vyhlášení výsledků: 12:10

 

úterý 22. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nela Machačová

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Robert Ručka

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Daniela Jana Vršková

 

pr.- ZSV

 

pr.- Bi

Tomáš Subota

 

pr.- M

 

pr.- Bi

Pavel Trbola

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Kateřina Vágnerová

 

pr.- ZSV

 

pr.- D

Denní porada vyučujících: 16:30 Denní vyhlášení výsledků: 16:35

 

středa 23. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barbora Dubská

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Anna Havlujová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Kateřina Hejnová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Dana Junová

 

pr.- Bi

 

pr.- Ch

Matyáš Benedikt

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Kristýna Fišerová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Vladimíra Kodajová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Denní porada vyučujících: 12:05 Denní vyhlášení výsledků: 12:10

 

středa 23. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicol Stará

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Nicole Strohbauchová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Helena Svobodová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Ivo Harák

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Vojtěch Moltaš

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Martin Novotný

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Robert Syrový

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:50 Denní vyhlášení výsledků: 17:55

 

čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kryštof Korejs

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Valerij Lunhul

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Tomáš Riedel

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Viet Nga Tranová

 

pr.- Ch

 

pr.- Bi

Kristýna Fišerová

 

pr.- N2

 

pr.- Bi

Vendula Kejřová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Tuan Tu Bui

 

sp.- ČS

Jakub Možný

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 11:45 Denní vyhlášení výsledků: 11:50

 

čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nela Machačová

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Robert Ručka

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Daniela Jana Vršková

 

sp.- ČS

 

sp.- A2S

Lada Řezáčová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Pavel Trbola

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Kateřina Vágnerová

 

sp.- A1S

 

sp.- ČS

Denní porada vyučujících: 17:20 Denní vyhlášení výsledků: 17:25

uloženo 14. 5. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři